Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

ЮВІЛЕЙНИЙ КОНЦЕРТ НАОНІ — 50 РОКІВ

Продаж припинено
минула подія

Про подію

12 КВІТНЯ 2019 РОКУ в Київі відбудеться концерт присвячений відразу двом видатним ювілейним датам.
 
Найпопулярнішому та найулюбленішому оркестру українців Національному Академічному Оркестру Народних Інструментів виповнюється 50 років!
 
50 років оркестр — «з українською душею», дивує своїм виконанням навіть самих прискіпливих глядачів, вражає своєю артистичністю та віртуозністю. Незвичайний музичний колорит надають оркестру особливі оригінальні ансамблі: сопілкарів, троїстих музик, бандуристів, виконавців на зозульках.
 
НАОНІ брав участь у багатьох музичних фестивалях та конкурсах. Зіграно понад 5 000 концертів по всьому світу. У 2017 році НАОНІ яскраво та потужно відкривали Евробачення. В популярному шоу «Битва
 
Оркестрів» НАОНІ одержав 7 перемог і наразі є абсолютним лідером за кількістю зібраних голосів глядачів. І це лише маленька частина тих великих мистецьких досягнень цього славетного колективу, котрима може пишатися не лише НАОНІ, а й Україна.
 
75 років виповнюється керівнику НАОНІ, народному артисту України, лауреату Національної премії ім. Т.Шевченка — Віктору Омеляновичу Гуцалу.
 
У далекому 1984 році Віктор Омелянович став керівником тоді ще Оркестру Народних інструментів України, якому у 1997 буде надано статус «Національний».
 
35 років Віктор Омелянович Гуцал- незмінний керівник НАОНІ, його талан, запальна енергія, яскравий гумор, відчайдушна відданість своєму ділу, дозволили оркестру піднятися до рівня світової майстерності виконання.
 
Талановитий композитор, диригент, аранжувальник — Віктор Омелянович Гуцал, володіє майстерністю бачити талан та можливості, він вміє ризикувати, завдяки йому в репертуарі оркестру з’явилися такі хіти, як AC/DC «Highway to Hell», Hotel California» гурту Eagles та інші, які НАОНІ виконує як ніхто у світі!
 
В репертуарі НАОНІ українська народна музика, класичні твори та світові хіти, які оркестр виконує в яскравому своєрідному музичному стилі. На святковому концерті не обійдеться без зіркових гостей!
 
За свою історію оркестр був на гастролях в усіх куточках України та за її межами, де б не виступав НАОНІ всюди музиканти з гордістю несли до людей українську музику, викликаючи своєю творчістю цікавість та повагу до України.
 
Багато років НАОНІ на чолі зі своїм легендарним лідером Віктором Гуцалом дарують нам настрій та радість. Улюбленці України заслуговують на овації та щирі привітання!
 
Привітаємо ювілярів разом 12 квітня у київській Опері!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

ЮВІЛЕЙНИЙ КОНЦЕРТ НАОНІ — 50 РОКІВ відбудеться 12 квітня 2019, 19:00, п’ятниця в Національна опера України ім Т.Г. Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+