Мероприятия СОСТОЯТСЯ в БЕЗОПАСНОМ формате

ЮВІЛЕЙНИЙ КОНЦЕРТ НАОНІ — 50 РОКІВ

Продажа остановлена
прошедшее событие

О событии

12 КВІТНЯ 2019 РОКУ в Київі відбудеться концерт присвячений відразу двом видатним ювілейним датам.
 
Найпопулярнішому та найулюбленішому оркестру українців Національному Академічному Оркестру Народних Інструментів виповнюється 50 років!
 
50 років оркестр — «з українською душею», дивує своїм виконанням навіть самих прискіпливих глядачів, вражає своєю артистичністю та віртуозністю. Незвичайний музичний колорит надають оркестру особливі оригінальні ансамблі: сопілкарів, троїстих музик, бандуристів, виконавців на зозульках.
 
НАОНІ брав участь у багатьох музичних фестивалях та конкурсах. Зіграно понад 5 000 концертів по всьому світу. У 2017 році НАОНІ яскраво та потужно відкривали Евробачення. В популярному шоу «Битва
 
Оркестрів» НАОНІ одержав 7 перемог і наразі є абсолютним лідером за кількістю зібраних голосів глядачів. І це лише маленька частина тих великих мистецьких досягнень цього славетного колективу, котрима може пишатися не лише НАОНІ, а й Україна.
 
75 років виповнюється керівнику НАОНІ, народному артисту України, лауреату Національної премії ім. Т.Шевченка — Віктору Омеляновичу Гуцалу.
 
У далекому 1984 році Віктор Омелянович став керівником тоді ще Оркестру Народних інструментів України, якому у 1997 буде надано статус «Національний».
 
35 років Віктор Омелянович Гуцал- незмінний керівник НАОНІ, його талан, запальна енергія, яскравий гумор, відчайдушна відданість своєму ділу, дозволили оркестру піднятися до рівня світової майстерності виконання.
 
Талановитий композитор, диригент, аранжувальник — Віктор Омелянович Гуцал, володіє майстерністю бачити талан та можливості, він вміє ризикувати, завдяки йому в репертуарі оркестру з’явилися такі хіти, як AC/DC «Highway to Hell», Hotel California» гурту Eagles та інші, які НАОНІ виконує як ніхто у світі!
 
В репертуарі НАОНІ українська народна музика, класичні твори та світові хіти, які оркестр виконує в яскравому своєрідному музичному стилі. На святковому концерті не обійдеться без зіркових гостей!
 
За свою історію оркестр був на гастролях в усіх куточках України та за її межами, де б не виступав НАОНІ всюди музиканти з гордістю несли до людей українську музику, викликаючи своєю творчістю цікавість та повагу до України.
 
Багато років НАОНІ на чолі зі своїм легендарним лідером Віктором Гуцалом дарують нам настрій та радість. Улюбленці України заслуговують на овації та щирі привітання!
 
Привітаємо ювілярів разом 12 квітня у київській Опері!

Купить билет на мероприятие можно не отходя от компьютера!

Электронный билет позволяет купить билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:

  • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
  • Нажать кнопку "Оформить заказ";
  • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
  • Выбрать способ оплаты и доставки;
  • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

В 2021 году много интересных концертов, спектаклей и шоу, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей города Киев.

ЮВІЛЕЙНИЙ КОНЦЕРТ НАОНІ — 50 РОКІВ состоится 12 апреля 2019, 19:00, пятница в Национальная опера Украины им Т.Г. Шевченко. С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой.

Вопрос? Ответ!
+