Мероприятия СОСТОЯТСЯ в БЕЗОПАСНОМ формате

Коріолан

29 ноября 2014, 19:00, суббота
Продажа остановлена
прошедшее событие

О событии

Прем'єра опери «Коріолан»  у рамках проекту Влада Троїцького «Нова музика».
29 листопада 2014 року в Центрі  культури та мистецтв «КПІ» відбудеться довгоочікувана подія - прем’єра опери «Коріолан» (автор ідеї Влад Троїцький) за однойменною п’єсою Вільяма Шекспіра.
  
Цей драматичний твір був вибраний невипадково. На думку режисера і керівника проекту Влада Троїцького, більш актуальний і болісний текст для постановки у театрі сьогодні знайти складно.
 
В основі трагедії Шекспіра - життєпис давньоримського вождя Гая Марція Коріолана, із змалюванням політичних інтриг та бунту народу проти свого лідера. «Коріолан» - ну дуже актуальний сьогодні. Це такий гадючник, умовно «кулуари Верховної Ради», - коментує Влад Троїцький.
 
Нова опера сьогодні - популярний  у всьому світі жанр. В епоху поглиблення зв’язків між різними видами мистецтв такий музично-сценічнний твір стає як ніколи актуальним, викликає інтерес як у публіки, так і у постановників. В Україні, натомість, опера до цього часу не звертала на себе належної уваги композиторів та режисерів.
 
Репетиції опери «Коріолан», яка має всі шанси стати однією з головних театральних прем'єр сезону, почалися у серпні. І вже 20 вересня в рамках «ГогольFest» глядачам було представлено 45-хвилинний тізер майбутньої вистави. 
 
Музичну палітру опери утворюють поєднання тембрів акустичних інструментів та електроніки, академічної та народної манер співу, складних гармоній та сучасних драйвових ритмів. 
 
При роботі над оперою київcькі музиканти шукали принципово новий стиль, нову музичну мову. «Я давно думаю про необхідність розвивати нову академічну музику. Обіцяю:  «Коріолан» звучатиме по-справжньому цікаво і сучасно», - каже Влад Троїцький.
 
29 листопада глядачі побачать два відділення тривалістю 50 хвилин кожне.

Купить билет на мероприятие можно не отходя от компьютера!

Электронный билет позволяет купить билет с максимальным комфортом. Здесь нет очереди в кассу и вы можете купить билет за 1 минуту прямо сейчас. Для этого нужно:

  • Выбрать место на схеме зала или выбрать количество входных билетов в фан зону;
  • Нажать кнопку "Оформить заказ";
  • Указать имя, адрес электронной почты, номер телефона;
  • Выбрать способ оплаты и доставки;
  • Внести данные банковской карты и завершить заказ.

Сумма за билеты спишется автоматически, а билет придет на почту через 1-2 минуты. Ваша задача распечатать билет или показать с экрана телефона перед входом в зал.

В 2021 году много интересных концертов, спектаклей и шоу, чтобы не пропустить что-то очень важное предлагаем ознакомиться с афишей города Киев.

Коріолан состоится 29 ноября 2014, 19:00, суббота в Дом культуры НТТУ (КПИ). С помощью сервиса internet-bilet.ua, Вы сможете с легкостью забронировать, заказать и купить билеты на интересующий Вас концерт, спектакль, оперу, балет, мастер-классы, спортивные и детские мероприятия, оплатив их самым удобным для Вас способом: через интернет банковской картой VISA/MasterCard, наличными или курьером, если сделаете заказ билета c доставкой.

Вопрос? Ответ!
+