У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Коріолан

29 листопада 2014, 19:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Прем'єра опери «Коріолан»  у рамках проекту Влада Троїцького «Нова музика».
29 листопада 2014 року в Центрі  культури та мистецтв «КПІ» відбудеться довгоочікувана подія - прем’єра опери «Коріолан» (автор ідеї Влад Троїцький) за однойменною п’єсою Вільяма Шекспіра.
  
Цей драматичний твір був вибраний невипадково. На думку режисера і керівника проекту Влада Троїцького, більш актуальний і болісний текст для постановки у театрі сьогодні знайти складно.
 
В основі трагедії Шекспіра - життєпис давньоримського вождя Гая Марція Коріолана, із змалюванням політичних інтриг та бунту народу проти свого лідера. «Коріолан» - ну дуже актуальний сьогодні. Це такий гадючник, умовно «кулуари Верховної Ради», - коментує Влад Троїцький.
 
Нова опера сьогодні - популярний  у всьому світі жанр. В епоху поглиблення зв’язків між різними видами мистецтв такий музично-сценічнний твір стає як ніколи актуальним, викликає інтерес як у публіки, так і у постановників. В Україні, натомість, опера до цього часу не звертала на себе належної уваги композиторів та режисерів.
 
Репетиції опери «Коріолан», яка має всі шанси стати однією з головних театральних прем'єр сезону, почалися у серпні. І вже 20 вересня в рамках «ГогольFest» глядачам було представлено 45-хвилинний тізер майбутньої вистави. 
 
Музичну палітру опери утворюють поєднання тембрів акустичних інструментів та електроніки, академічної та народної манер співу, складних гармоній та сучасних драйвових ритмів. 
 
При роботі над оперою київcькі музиканти шукали принципово новий стиль, нову музичну мову. «Я давно думаю про необхідність розвивати нову академічну музику. Обіцяю:  «Коріолан» звучатиме по-справжньому цікаво і сучасно», - каже Влад Троїцький.
 
29 листопада глядачі побачать два відділення тривалістю 50 хвилин кожне.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Коріолан відбудеться 29 листопада 2014, 19:00, субота в Будинок культури НТТУ (КПІ). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.