У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава "Одружіться зі мною"

24 лютого 2022, 19:00, четвер
Продаж припинено
минула подія

Про подію

У драматичному театрі "Браво" відбудеться вистава "Одружуйтеся зі мною" у Києві, за мотивами п'єси Надії Птушкіної "Плачу вперед мільйон баксів". Отже, літній актор-ловелас Майкл, або просто Мишко, прокидається в ліжку з бізнес-леді та головною спонсоркою вистави Олімпіадою Миколаївною. Незручно вийшло, і це лише початок. Хватка жінка пропонує актору одружитися з нею на термін один рік, а за це готова заплатити мільйон доларів! Від такої пропозиції не відмовляються. Але у нашого Казанови вже є і дружина, і коханка.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Вистава "Одружіться зі мною" відбудеться 24 лютого 2022, 19:00, четвер в Театр "Браво". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+