У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Шоу "Всі хіти Руки Вверх"

12 березня 2022, 19:30, субота
Всі квитки продані
минула подія

Про подію


Всі хіти Руки Вверх 
Ми чекали це багато років!
 
«Потому что есть Алёшка у тебя
О Алёшке ты вздыхаешь зря
О Алёшке все твои мечты
Только о Серёге позабыла ты»
 
У шоу «Всi Хіти Руки Вверх!» задіяно сотні кіловат звуку і світла. Пісні виконує вокаліст, який безперешкодно і законно може перебувати на території України і який офіційно має право виконувати всі пісні, так як Сергію Жукову і його брату Михайлу заборонений в'їзд в Україну. Важливо відзначити, що шоу виповнюється музикантами наживо без використання фонограми. Концертна програма тривалістю понад півтори години складається виключно з хітів за 25 років.
 
«Ветер шумит негромко...
...Листва шелестит в ответ
Идет неспеша девчонка...
...Девчонке 16 лет»
 
Подія проходить згідно з усіма санітарно-епідеміологічними нормами.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Шоу "Всі хіти Руки Вверх" відбудеться 12 березня 2022, 19:30, субота в МЦКІ (Жовтневий Палац) . За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.