Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Весняна класика

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Напередодні 8 березня яскравою музичною подією - за доброю традицією - стане феєричний концерт від оркестру Київської камерати! Знаменитий колектив, як ніхто інший, вміє створити святковий настрій. Палке, п'янке, заворожуюче живе мистецтво цього оркестру, повне божевільного драйву, володіє неймовірно потужним позитивним зарядом. В їхній музиці - вся гама настроїв: від відчайдушної радості і відвертого музичного хуліганства до «красивого» смутку і філософської іронії Учасники оркестру «Київська камерата» - справжні віртуози в своєму жанрі, що дають класичним творам нове життя завдяки іскрометним аранжуванням, імпровізаціям і тембровим метаморфозам. Для Вас, дорогі глядачі приготований обпалюючий музичний коктейль, в якому є все - від класичних шлягерів Баха, Бетховена і Чайковського до хітів кіномузики! Подаруйте собі вечір насолоди вишуканою класикою! Не відмовляйте собі в задоволенні, купуйте квитки і хороший вечір вам гарантований!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Весняна класика відбудеться 8 березня 2021, 19:00, понеділок в НМАУ им. П. Чайковского (Консерваторія). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+