Валерій Жидков #Гуднайтшоу

11 грудня 2019, 19:00, середа
Ціна: від 190 грн
Тривалість
01:30
Бронь На касу
48
годин

Про подію

11 грудня 2019 року у Жовтневому палаці в місті Києві автор і з ведучий проектів студії «Квартал-95» Валерій Жидков виступить з новою програмою Гуднайтшоу «Коли я стану диктатором». Якщо засновник студії пішов у велику політику, чому і собі не поміркувати, що відбудеться, якщо отримати абсолютну владу. Натхненний цією ідеєю, Валерій Жидков написав чимало дотепних жартів та монологів і вирішив поділитися своїми думками з публікою.
 
Нова програма Гуднайтшоу
Наприклад, знаний Мао Цзедун наказав колись усім китайцям боротися з горобцями, щоб ті не знищували врожаї. Люди, просто здіймали галас і не давали птахам сідати на поля. А чи можна якимсь чином змусити наших посадовців не красти? Може для цього варто лише бити на сполох? І це лише один з роздумів Валерія Жидкова на обрану тему.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Валерій Жидков #Гуднайтшоу відбудеться 11 грудня 2019, 19:00, середа в МЦКІ (Жовтневий Палац) . За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+