UgaroW Dvizh

17 жовтня 2015, 19:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Неужели вам кажется, что невозможно уже сделать качественную и не набившую оскомину локальную движуху в стольном граде Киеве  ? 

Вас ждет лютая доза полного комплекса витаминов  от элитарных представителей экстремальной сцены столицы.  

Встречайте лайнап:

MegamasS - Триумфальное возвращение Александра Гридина в коллектив, нескромная персона которого успела начудить тонну рок-выходок, это нужно увидеть. Новые треки и зубосшибательные старички-боевички. То самое качество, за которое радеют многие, скуля о том, что его в стране нету  

Приходи и убедись. 

-deTach- - спец-программа для девочек и их 35+ мам. Полные штаны радости, авангард украинской альтернативы и Жекан за барабанами. Посмотрите, как он накачался.  

ЗЛАМ - фрустрирующие, один Господь знает по какому поводу, великовозрастные музыканты. Коллектив, где каждый композитор, а Олег - орех  . Неописуемый микс из злобы, жалости к людям, отчаяния и любви к акации стрейн в одном флаконе. Спешите видеть, только на этом концерте, абсолютно трезвый бас-гитарист! 

Можешь прочитать, пожать плечиками и пойти куда хотел...  А можешь проявить чудеса мужества и отваги, нащупать остатки яиц в панталонах и прийти на концерт для здравых.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

UgaroW Dvizh відбудеться 17 жовтня 2015, 19:00, субота в МК TYKVA. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+