У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Труффальдіно із Бергамо

Перенесення заходу
минула подія

Про подію

У Київському театрі оперети відбудеться мюзикл за мотивами відомої комедії дель арте «Труффальдіно з Бергамо». Всі ми бачили неймовірно смішну і талановиту музичну комедію за участю Наталії Гундарєвої і Костянтина Райкіна про пригоди спритного Труффальдіно, який намагався догодити одразу двом панам. А в кінці кінців виявилося, що його господарі давно закохані і шукають один одного. Не залишається в образі і Труффальдіно, який теж знаходить свою любов. І колишня наречена загиблого брата сеньйори Беатріче щаслива в шлюбі з Сільвіо.
 
Музичний вистава про слузі двох панів
 
Наша вистава поставлена в жанрі комедії масок, яка бере свій початок від народного італійського театру, де актори грали в масках і весь час імпровізували під час дії. Це були перші професійні трупи в Європі епохи Відродження, вистави яких відбувалися вже з елементами режисури. Вистави такого театру - це завжди яскраве карнавальне дійство і буфонада. Ви ніби опинитеся на вулицях Венеції в вирі кольорового карнавалу, пісень і музики!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Труффальдіно із Бергамо відбудеться 15 березня 2022, 19:00, вівторок в Київський національний академічний театр оперети. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+