Труффальдіно із Бергамо

У продажу залишилось 270 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 60 грн
Бронь На касу
48
годин

Про подію

У Київському театрі оперети відбудеться мюзикл за мотивами відомої комедії дель арте «Труффальдіно з Бергамо». Всі ми бачили неймовірно смішну і талановиту музичну комедію за участю Наталії Гундарєвої і Костянтина Райкіна про пригоди спритного Труффальдіно, який намагався догодити одразу двом панам. А в кінці кінців виявилося, що його господарі давно закохані і шукають один одного. Не залишається в образі і Труффальдіно, який теж знаходить свою любов. І колишня наречена загиблого брата сеньйори Беатріче щаслива в шлюбі з Сільвіо.
 
Музичний вистава про слузі двох панів
 
Наша вистава поставлена в жанрі комедії масок, яка бере свій початок від народного італійського театру, де актори грали в масках і весь час імпровізували під час дії. Це були перші професійні трупи в Європі епохи Відродження, вистави яких відбувалися вже з елементами режисури. Вистави такого театру - це завжди яскраве карнавальне дійство і буфонада. Ви ніби опинитеся на вулицях Венеції в вирі кольорового карнавалу, пісень і музики!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Труффальдіно із Бергамо відбудеться 12 жовтня 2021, 19:00, вівторок в Київський національний академічний театр оперети. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

25 вересня, 17:00
Харків Харківський театр музичної комедії ціна: від 100 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 70
26 вересня, 17:00
Харків Харківський театр музичної комедії ціна: від 100 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 98
1 жовтня, 18:30
Харків Харківський театр музичної комедії ціна: від 60 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 194
2 жовтня, 17:00
Харків Харківський театр музичної комедії ціна: від 60 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 200
Питання? Відповідь!
+
messenger Приймай участь
в розіграші квитків
у нашому Instagram