У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Tom Jones

11 вересня 2021, 19:00, субота
Всі квитки продані
минула подія

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 20 ЛИПНЯ 2021 19:00 НА 11 ВЕРЕСНЯ 2021 19:00
Всі придбані квитки дійсні на нову дату

11.09.2021 року – вперше в Україні у «Палаці Спорту» в Києві виступить світова легенда, «Містер Голос» – Том Джонс. «Важко говорити про Тома Джонса виважено. Він не те щоб просто приємний співак з потужним голосом; також не можна однозначно сказати, що він милий або веселий, або легкий, або безгрішний; аж ніяк. Він всього-на-всього чудовий! » С. Новгородцев «It’s Not Unusual», «Green Green Grass of Home», «She’s a Lady», пронизлива «Delilah» і вогняна «Sex Bomb» – ми станемо свідками самого незабутнього шоу, яке запам’ятається на все життя.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Tom Jones відбудеться 11 вересня 2021, 19:00, субота в Палац спорту. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+