У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Тілі-мілі-трямді-я

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Жанр: Лірична комедія за мотивами п'єси Сергія Козлова «Трям! Вітаю!"
 
Режисер-постановник - Віра Задорожна
Художник - Віра Задорожна
Композитор - заслужений діяч мистецтв України Тимур Полянський
 
Майже кожен в дитинстві придумував свою мову або жести для спілкування з друзями, а може і самих друзів придумував. Фантазія ніколи не обмежує наші поштовхи до мрій. Так і в цьому спектаклі Ведмідь придумує цілу країну Тілімілітрямдію зі своїми жителями, правилами і мовою. Однак, поодинці важко утримати таку відповідальність на своїх плечах
 
 
 
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Тілі-мілі-трямді-я відбудеться 25 серпня 2021, 11:00, середа в Київський муніципальний академічний театр ляльок. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+