Інформація щодо обмеження масових заходів!

The Hardkiss. Five

22 жовтня 2016, 20:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

The Hardkiss. Five: концерт к пятилетию группы
22 октября, Stereo Plaza
Начало в 20:00
 
Свое пятилетие украинская группа The Hardkiss отметит большим сольным концертом в Киеве, который пройдет осенью в Stereo Plaza.
 
На сегодняшний день The Hardkiss дали более 300 концертов, записали и выпустили около 25 треков, представили 13 клипов и получили 4 статуэтки национальной премии Yuna.
 
«Этот год начался для The Hardkiss очень увлекательно, давайте продолжим его в том же духе, - рассказывает Юлия Санина. – Для своих друзей-слушателей мы готовим новые треки, новые клипы, а также два специальных концерта в Киеве.Один пройдет летом в рамках крутейшего фестиваля U-Park на Олимпийском стадионе. Второй – это будет наш сольный концерт к 5-летию группы».
 
«В родном Киеве мы выступаем нечасто, но эти концерты для нас такие особенные, - продолжает рассказ Юлия Санина. – В этом году есть действительно особый повод, чтобы собрать вместе всю нашу многочисленную и любимую The Hardkiss Family. Давайте запасемся терпением, подкопим силы и энергию, чтобы осенью сыграть и оторваться на самом драйвовом концерте The Hardkiss за все пять лет!»

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

The Hardkiss. Five відбудеться 22 жовтня 2016, 20:00, субота в Stereo Plaza. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+