У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

THE WALL. ROCK OPERA

Перенесення заходу
минула подія

Про подію

29 березня 2022 року у Палаці «Україна» відбудеться легендарна рок опера «The Wall» на музику гурту Pink Floyd. Це вже 40-й тур легендарної рок опери, а сам альбом був проданий у кількості 30 мільйонів екземплярів. І зараз, через 40 років, альбом не втратив своєї актуальності і став одним з кращих релізів гурту.
 
Саме платівка The Wall була покладена в основу неймовірного концертного шоу і повнометражного фільму. Альбом став музичним символом змін світового порядку та руйнування Берлінської стіни. Ця робота — результат величезної внутрішньої кризи, яку переживав на момент створення альбому його основний автор Роджер Уотерс. Але саме такою була ціна, яку він заплатив, щоб назавжди увійти до історії світового року.
 
У рок опері The Wall беруть участь Floyd Revival Orchestra та танцівники Ars Lyrica - Talent d'Argile Ballet під керівництвом Johan Nus, які подарують вам неймовірну атмосферу шоу світового рівня та справжній катарсис звільнення від внутрішніх та зовнішніх перешкод. Подолаємо всі стіни разом!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

THE WALL. ROCK OPERA відбудеться 29 березня 2022, 19:30, вівторок в Національний палац мистецтв "Україна". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+