Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Тіні забутих предків

29 листопада 2016, 19:00, вівторок
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Спектакль «Тени забытых предков» за М.Коцюбинским
29 ноября, 19:00, Малый зал НДИ «Украина»
Глубокий и поэтический, наивный и демонический, загадочный и открытый одновременно микрокосм гуцульщины – вот та атмосфера, в которую зритель погрузится с первых минут спектакля.
В спектакле предлагается знакомая и не усложненная история бессмертной любви, которая имеет варианты в культурах по всему миру. В роботе она показана через метафоричность и предметность. Мысль выражается через фактуру, цвет, рисунки, ритмы, звуки как по отдельности, так и в их совокупности.
Авторы спектакля «Тени забытых предков» обращаются не только к фольклорной культуре гуцулов, но и проблеме бытия, понимания мира и самоидентификации в структуре вековых верований и традиций.
История недосказана, но, уже понятна…
Режиссер: Марина Назаренко
Художник: Ольга Филончук

Роли исполняют:
Гриценко Анна
Драпалюк Руслан
Друпп Юрий
Железнов Александр
Игнатенко Игорь
Корсунская-Марченко Валентина
Киселёва Маргарита
Патокова Мария
Пупков Владлен
Фесенко Карина


Спектакль пройдёт на Малой сцене Дворца «Украина» (ул. Б. Васильковская, 103). Начало 19:00

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Тіні забутих предків відбудеться 29 листопада 2016, 19:00, вівторок в Малий зал НПМ "Україна". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.