У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава "Таємниці чорного екрану"

27 лютого 2022, 19:00, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

У Театрі "Браво" відбудеться трагікомічна вистава "Таємниці чорного екрану" за мотивами відомої італійської комедії Паоло Дженовезе. Подружжя у натягнутих та стомлюючих стосунках запрошує на вечерю друзів. Нічого особливого, проста балаканина та показні посмішки. Поки комусь не спадає на думку зіграти в дивну гру. Всі викладають на стіл свої мобільні, починають читати повідомлення, що надходять, і приймати на гучномовці телефонні дзвінки. Цей безневинний жарт несподівано викриває цілу низку “скелетів у шафі” і показує всю неспроможність особистого життя всіх присутніх. А здавалося б, все у всіх добре та спокійно.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Вистава "Таємниці чорного екрану" відбудеться 27 лютого 2022, 19:00, неділя в Театр "Браво". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.