Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Цирк "Super men на арені"

10 грудня 2017, 16:00, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Новая осенняя программа Национального цирка Украины стартует 14 сентября 2017 года.

Могучие великаны-трансформеры, силачи-супергерои, ловкие канатоходцы из жаркой Колумбии, фееричное шоу итальянских байкеров, огромное «колесо смерти» и непревзойденные украинские воздушные гимнасты.

МИР СУПЕРГЕРОЕВ приглашает своих юных зрителей в ЦИРК.

Настоящий Spiderman ждет Вас на арене.

Грациозные “женщины-кошки” будут  демонстрировать свою виртуозность под самым куполом в спиралях.

В честь ОТКРЫТИЯ НОВОГО сезона Национальный цирк Украины готовит много потрясающих сюрпризов и подарков своим ЛЮБИМЫМ ЗРИТЕЛЯМ.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Цирк "Super men на арені" відбудеться 10 грудня 2017, 16:00, неділя в Національний цирк України. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.