У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава "Ей ти, привіт!"

23 лютого 2022, 20:00, середа
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Можна буде поринути у справжню театральну феєрію, побачити виставу, написану та вигадану талановитими артистами театру. «Ей ти, привіт» – це абсолютно нова і неймовірна історія про життя і його сенс, яка допоможе знайти відповіді на всі питання і відшукати себе в цьому світі. Головна її риса – абсолютна новизна, яка доповнюється майстерною акторською грою молодих талантів, майбутніх народних артистів України. 
 
«Ей ти, привіт» – це нове віяння в театральному мистецтві, написане та поставлене талановитими артистами. У цій постановці розкриваються такі головні мотиви, як перше кохання, пошук себе в цьому житті, пізнання власного тіла та душі. Вистава стане не просто цікавим способом провести вечірнє дозвілля, а й приводом переосмислити своє існування, виділити основні його аспекти та знайти мотивацію до подальшого розвитку. Все це відбувається під живі, подекуди вкрай комічні та романтичні діалоги та гру двох талановитих молодих акторів.
 
У спектаклі зайняті артисти: Олександр Крючков, Катерина Старюченко.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Вистава "Ей ти, привіт!" відбудеться 23 лютого 2022, 20:00, середа в Театр ім. Лесі Українки. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.