У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Сонячний промінь

Продаж припинено
минула подія

Про подію

29 жовтня 2021 року в Ляльковому театрі на лівому березі Дніпра відбудеться дитяча вистава "Сонячний промінь" в Києві! Буває так, що і казкові герої опиняються в складних обставинах. І це лише початок. Так і мишеня Муф познайомився з порцеляновою балериною Піт, у якій ще й відбита нога. Спочатку наші друзі просто не розуміють, як бути далі. Але поступово мишеня знайшов в собі слова підтримки для одного. А ще в будь-якому місці можна грати в хованки з самим собою.
 
Адже допомагати іншим - це дуже весело і додає сили, навіть якщо сподіватися нема на кого. Так і Муф знаходить собі наснагу і натхнення для того, щоб не зупинятися, підбадьорюючи маленьку балеринки.
 
Дитяча ляльковий вистава
Зворушлива історія про силу духу і непохитну віру в кращий, яка стане в нагоді не тільки маленьким, але і дорослим глядачам. Адже щастя часто полягає в тому, що ми просто комусь потрібні, і це дозволяє рухатися далі, незважаючи на всі труднощі.
 
Дитячий вистава з серйозним змістом
Чудова музика і енергетика акторів
порція оптимізму
 
Режисер - Михайло Урицький
Художник - Микола Данько
Прем'єра відбулася 1 червня 2013
Автор - Атанас Попеску, переклад з румунської - Е. Азерников
Жанр - лірична казка

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Сонячний промінь відбудеться 29 жовтня 2021, 11:00, п’ятниця в Київський муніципальний академічний театр ляльок. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+