Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

Вистава "Казка для маленького Зайчика"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Для відвідування вистави квиток потрібно купувати для дітей будь-якого віку

У Київському академічному театрі ляльок відбудеться прем'єрна новорічна вистава «Казка для маленького зайчика», яка створена за мотивами чудових казок Сергія Козлова. Головний герой вистави має надзвичайно довге ім'я — «Заєцьдругаведмежаткаіїжачка». Саме разом з ним та його друзями маленькі глядачі вистави зможуть спробувати медові дощі, похрумтіти морквиною, як справжні зайченята, та покружляти на помаранчевій планеті Земля. А далі ми всі біжимо задом наперед до Великої галявини, де зустрічаємо казковий Новий Рік!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Вистава "Казка для маленького Зайчика" відбудеться 15 січня 2022, 13:00, субота в Київський Академічний Ляльковий Театр. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+