Серёга ака Полиграф ШарикOFF "Бумеру 15 ЛЕТ"

13 листопада 2019, 19:00, середа
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
24
години

Про подію

Серьога - свій хлопець і це, мабуть, його головна перевага. Він співає російський шансон, але у нього немає нічого спільного з тією братвою, яка приходить на розум, при згадці цього жанру. Він читає реп, але його національна інтерпретація далека від звичного хіп-хопу. Він вміло вплітає в свою творчість фольклорні традиції, але при цьому залишається кумиром поп-аудиторії. На питання, в чому ж його винятковість, відповідає просто: «Моя головна мета - позбавити народ, а моя творчість - просто пісні для нормальних пацанів під пивко». Більш того, Серьога навіть не зізнається, що працює в стилі реп, називаючи свої пісні «спортивними коломийками».

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Серёга ака Полиграф ШарикOFF "Бумеру 15 ЛЕТ" відбудеться 13 листопада 2019, 19:00, середа в МЦКІ (Жовтневий Палац) . За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+