Прем'єра! Комедія "ПАРА ДУРАКОВ"

25 вересня 2019, 19:00, середа
Продаж припинено
минула подія

Про подію

НЕ пропустіть! Прем'єра!
Пронизує до глибини душі трагікомедія про втрачений час і дружбу, про любов і відстані, про сенс життя.
 
Іноді трапляється так, що люди, з волі випадку, потрапляють в жахливу воронку реальності. Але, що відбувається коли людина САМ йде по шляху свого нещастя?
САМ руйнує своє життя?
Доля здатна розбити в пух і прах, якщо грати з НЕЮ в ігри, не по ЇЇ правилам.
 
... Марат і Олеся. Матвій і Вероніка. Дві паралельні історії. Вони перетнуться лише двічі в житті. Однак станеться щось, що зв'яже і переверне їх біографії навічно.
 
З перших хвилин вистави ви занурюєтеся в неймовірну атмосферу історії, яка може відбуватися поруч з нами, або статися з кожним з нас; але в той же час знаходиться за межею повсякденності.
 
Авторський вистава, який покликаний нагадати кожному, що:
"Життя - це дуже короткий час між двома вічностями." (Томас Карлейль)
 
Поспішайте жити, любити і втілювати свої мрії! Адже кожен пішов день більше ніколи не повториться в цій реальності ...
 
У виставі беруть участь актори театру і кіно: Анжеліка Неразік, Дмитро Жданов, Віталій Павличенко, Дмитро Геленко, Валерія Шпак ...

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Прем'єра! Комедія "ПАРА ДУРАКОВ" відбудеться 25 вересня 2019, 19:00, середа в Volume Club. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+