Інформація щодо обмеження масових заходів!

Папин Олимпос

10 жовтня 2020, 19:00, субота
У продажу залишилось 171 квиток
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 420 грн
Бронь На касу
24
години

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 16 БЕРЕЗНЯ 2020 19:00 НА 10 ЖОВТНЯ 2020 19:00
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
У 2018 році пісня з романтичною назвою «Темно-помаранчевий захід» миттєво розлетілася по інтернету: тисячі підлітків в різних містах перекидали один одному запис і змагалися, хто крутіше зробить кавер. Замислений тинейджерский голос меланхолійно наспівував під засмучену гітару: «Ты так хотела показать ему прокуренный балкон. У тебя слезы на глазах, у него – целый горизонт…»
 
Незабаром з'ясувалося, що автор - Давид Сайфуллоєв з Волгограду. Перший куплет і приспів «Темно-помаранчевого заходу» Давид склав в дванадцять років, а потім про цю пісню забув, став писати нові - про паралельні світи, зомбі, школу, космос і підліткове кохання. І тільки через пару років дописав свій перший хіт, швидко підкорив молодь різних міст.
 
У тому ж 2018 Давид зібрав свою групу і придумав назву «Папин Олимпос», відсилає до пісні «стильових» Макса Коржа. В команду покликав шкільного приятеля Льоню Альошина і Даню Сущенко, з яким грав у футбол. Потім в паблік, присвяченому поезії Йосипа Бродського, Давид познайомився з Лізою Андрєєвою і покликав її грати в групі на клавішах. Через кілька місяців вони дали перший концерт в рідному Волгограді. Без таргета, PR-підтримки та маркетингової реклами зібрався повний зал - 300 зачарованих, верещали школярок, які хором співали «Темно-оранжевый закат», «Осень», «Не перегорим». 
 
 

 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Папин Олимпос відбудеться 10 жовтня 2020, 19:00, субота в клуб Atlas. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+