У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Театральний фестиваль "Гра". "Орфей і Еврідіка"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Одеський національний академічний театр опери та балету у приміщенні Київського національного театру оперети
 
Крістоф Віллібальд Глюк 
Лібрето – Раньєрі де Кальцабіджі 
 
ОРФЕЙ І ЕВРІДІКА 
 
Диригент-постановник – заслужений артист України Ігор Чернецький Режисер-постановник – Павло Кошка 
Художник-постановник – Петро Богомазов 
Хормейстер-постановник – заслужений діяч мистецтв України Леонід Бутенко 
Хореограф-постановник – Олексій Скляренко 
 
Стильно, актуально, красиво, динамічно, образно, з думкою – ось те, що в підсумку можна сказати про «Орфея і Еврідіку» Одеської опери.
 
Це чи не найперша вітчизняна оперна постановка, де прочитується режисерська концепція, відмінна від першоджерела. Ні, музика Глюка нікуди не поділася, музичний матеріал та лібрето не зазнали трансформацій, але у підсумку – через загальну атмосферу, пластичний малюнок, відігрівання виконавцями певних реакцій та емоцій, тлумачення образу Амура (тут це рішуча, енергійна жінка, схожа на круп’є в елітному казино – у фрачній «трійці», на високих підборах, з модною жіночою сумочкою, де, схоже, лежить «банк») – понад ними чи попід них прокреслюється геть інша історія. Про те, що минуле треба відпускати вчасно, а не «застрягати» в ньому. Про те, що треба довіряти одне одному, а не «зациклюватися» на дурних взаємних претензіях. Про те, що інколи вмерти – це найпростіше. І, зрештою, про те, що щастя та з’єднання може стати не happy-end’ом, а карою, тепер уже – назавжди.
 
Анна Липківська, театрознавець, голова експертної ради Фестивалю-Премії «ГРА»

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Театральний фестиваль "Гра". "Орфей і Еврідіка" відбудеться 24 листопада 2019, 20:00, неділя в Київський національний академічний театр оперети. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+