Вистава "Ночь ее откровений"

6 березня 2019, 19:00, середа
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
48
годин

Про подію

Чоловіки, як відомо, шукачі пригод. Особливо, коли дружина з дітьми їде у відпустку.
Не виняток і П'єр, вже немолодий і не дуже успішний бізнесмен.
Зустрівши в барі молоденьку чарівну Джульєтту, він вже в передчутті незабутнього любовного вечора. І, о, диво! Вона відразу погоджується піти до нього додому.
Здавалося б удача вже в кишені! Але сюжет починає розгортатися зовсім не по задуманому їм сценарієм. Хто ж вона, ця Джульєтта? Мила провінціалка? Досвідчена жриця кохання або журналіст з певною місією?
Фінал виявляється зовсім вже несподіваним і для самого героя, і для глядача ...

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Вистава "Ночь ее откровений" відбудеться 6 березня 2019, 19:00, середа в МЦКІ (Жовтневий Палац) . За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+