Інформація щодо обмеження масових заходів!

Неймовірні пригоди Аліси. Київ

Неймовірні пригоди Аліси. Київ
10 жовтня, 13:00, субота
Київ Малий зал НПМ "Україна"
Купити квитки Залишилось квитків: 70
10 жовтня, 15:00, субота
Київ Малий зал НПМ "Україна"
Купити квитки Залишилось квитків: 86

Про подію

Казка за мотивами казок Льюїса Керролла «Аліса в країні чудес» і «Аліса в задзеркаллі».
 
Режисер - Надія Ільченко.
Постановник - Театр «Тисячоліття».
 
Запрошуємо відвідати дитячий музично-ігрову вистава «Неймовірні пригоди Аліси», який особливо сподобається маленьким глядачам, за мотивами казок «Аліса в країні чудес» і «Аліса в задзеркаллі» Льюїса Керролла.
 
Зазирнути з іншого боку казки, опинитися в її чарівному світі хоча б на кілька годин - хто ж не мріяв про це? І не просто подивитися, а взяти безпосередню участь, допомогти головним персонажам, відчути себе героєм ... Маленька дитина (а може і не зовсім маленька), потрапивши з батьками в вир казкових пригод, назавжди запам'ятає яскраві враження і, що найголовніше, зробить для себе корисні висновки.
 
Ми, а це Театр «Тисячоліття» запрошуємо великих і маленьких глядачів на яскраву ігрову шоу-програму «Неймовірні пригоди Аліси». Тут Вас чекають цікаві конкурси, танцювальні майстер-класи ... і все це вплетено в улюблений сюжет вічно прекрасних казок «Аліса в країні чудес» і «Аліса в Задзеркаллі». Розважати, дивувати і відкривати нові старі життєві істини герої шоу-програми будуть разом з маленькими глядачами, які не тільки підкажуть Алісі, як впоратися з усіма завданнями, а й допоможуть повірити в себе і стати Королевою!
Питання? Відповідь!
+