У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава "Чоловіки та дружини"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Прем'єра! «Чоловіки та дружини»
 
Звично-іронічний давній сценарій манхеттенського інтелектуала та жартівника Вуді Аллена, автора тексту та однойменного фільму. Усім артистам ідеально вдається баланс смішного та серйозного, самоіронії та гіркоти. Герої говорять про секс, страждають від недосконалості любовно-сімейних відносин, вічного сум'яття пригнічених бажань, при цьому намагаючись виглядати байдуже-спокійно, переконуючи себе, що володіють ситуацією і з новим партнером все буде інакше.
 
Глядачі підглядають за приватним життям героїв, Немає театральності, рук, що заламуються, і фальшивих сліз — просто герої розлучаються. Все зіграно тонко, на інтонаціях, мовчанні, недомовленості та півтонах. Так сумно, що хочеться сміятися. Все як у житті. Тільки таке трепетне ставлення до деталей дозволяє поставити на сцені                   Вуді Аллена.
Вистава легка, навіть повітряна… як і будь-який взагалі Вуді Аллен, чого вже там. Жодних важких діалогів, міркувань, різких рухів і взагалі грузилова. Але от осадочок… ах, цей осадочок! У ньому для мене завжди була вся краса фільмів Вуді Аллена.
Дуже життєво, з прекрасною тонкою іронією та сатирою.
 
Білоруський сучасний художній театр у Києві з прем'єрою «Чоловіки та дружини»!
 
Постановка   
                                                                                                                 
Володимир Ушаков
 
Хореографія
 
Андрій Дмитрук
Микола Водоновський
 
У ролях:
 
Світлана Зеленківська
Олег Гончарук
Ганна Гарнік
Андрій Любич
Андрій Карпов
Олена Василенко
Анастасія Артамонова
Анастасія Куликовська

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Вистава "Чоловіки та дружини" відбудеться 7 березня 2022, 19:30, понеділок в НМАУ им. П. Чайковского (Консерваторія). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+