Інформація щодо обмеження масових заходів!

Мужчина нарасхват

17 лютого 2019, 19:00, неділя
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
48
годин

Про подію

Вистава з чисто французькою романтикою в київському Жовтневому палаці! В ролях — улюблені публікою Сергій Писаренко, Антон Лірник, Євген Нікішин та чарівна солістка групи NikitA — Даша Астаф’єва. Режисер постановки — Олександр Горбань. Весь цей зоряний колектив розповість вам про долю чоловіка певного типу, знайомого кожному з нас — чоловіки з синдромом «Казанови», спроба якого сісти відразу «на два стільці» привела до досить пікантної ситуації.
 
У кращих традиціях французької комедії
Поліна — звичайна дівчина, яка мріє жити довго і щасливо в замку прекрасного люблячого принца. І ось одного разу, на горизонті з’являється її ідеал — сильний, красивий, добрий, щедрий, впевнений в собі. І ось, в самий відповідальний момент, коли принц пропонує їй провести разом чудовий вікенд в Парижі, раптом з’ясовується, що він — одружений! Засмучена Поліна вирішує помститися, але за збігом обставин замість дрібної жіночої капості виходить цілий вир непередбачуваних подій… Тут буде дуже спекотно! 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Мужчина нарасхват відбудеться 17 лютого 2019, 19:00, неділя в МЦКІ (Жовтневий Палац) . За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+