Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Монологи вагіни. Київ

Монологи вагіни. Київ
11 лютого, 19:30, четвер
Київ Будинок Кіно. Червоний зал
Купити квитки Залишилось квитків: 15
12 лютого, 19:30, п’ятниця
Київ Будинок Кіно. Червоний зал
Купити квитки Залишилось квитків: 35
13 лютого, 19:30, субота
Київ Будинок Кіно. Червоний зал
Купити квитки Залишилось квитків: 180

Про подію

Режисер Джуліано ді Капуа - швейцарський італієць з петербурзькою пропискою - в співдружності з модельєром Лілією Киселенко створив своє прочитання великого театрального тексту, якому аплодували світові столиці від Лондона до Нью-Йорка.
 
П'єса Ів Інслер - продукт переробки понад двісті інтерв'ю. Правда-матка виливається бурхливим потоком одкровень на слизьку тему. Але авторська воля прокладає жорстке русло для цих селевих вод розчулення і відчаю, переносячи «Монологи вагіни» з гетто психології та гінекології в Аркадію чистого мистецтва, не мутне оскаженілим фемінізмом. І тому в західних постановках сяяли Вайнона Райдер, Інгеборге Дапкунайте, Сельма Хейек, Вупі Голдберг, Гленн Клоз і Сьюзен Сарандон.
 
Байдужих немає. Будь-який глядач або сам є володарем «говорячого органу», або стикався з ним не раз.
 
У «Монологи вагіни» із суворою витонченістю викладають заповітні блискучі акторки: Марина Рокині, Ілона Маркарова, Наталія Парашкіна, Олена Липец і Наталія Кудрявцева. Ветерани сцени і молоді зірки чудово справляються з непростим завданням. Сором'язливість поступається місцем правді, яка смішить, засмучує, шокує, зачіпає, і, в кінцевому підсумку, відмінно розважає.
 
Якщо ви не бачили «Монологи вагіни» - обов'язково сходіть. Чи не бачити їх хоч раз - кричуще несучасно!