У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Михайло Лабковський

2 червня 2020, 19:00, вівторок
Відміна заходу

Повернення квитків здійснюється до 12.10

Ознайомитися з умовами повернення

минула подія

Про подію

Любі друзі!
Змушені повідомити вам, що у зв’язку з пандемією COVID 19 і неможливістю проведення масових заходів найближчим часом, ми переносимо публічні консультації М. Лабковського, що мали пройти в червні 2020 року.
На даний момент єдиний пріоритет, який у нас є, це добре здоров'я і безпека глядачів.
Усі куплені квитки залишаються дійсними на нові дати. 
Ми обов'язково проінформуємо вас.
Заздалегідь вдячні за розуміння.
 
 
Відомий психолог Михайло Лабковський на своїй публічній консультації «Як бути щасливим тут і зараз», допоможе розібратися в ряді важливих питань. Михайло Лабковський стверджує: бути щасливим тут і зараз цілком можливо. Навіть в однокімнатній квартирі з гучними сусідами. Навіть без відносин. Навіть якщо у одного авто краще, а у подруги - ноги довші. Просто бути щасливим тут і зараз. Михайло Лабковський переконаний, що для цього достатньо дотримуватися всього шести правил, перше з яких - роби те, що ти хочеш. Але якби все було так просто!
 
Зустріч «Як бути щасливим тут і зараз»
На своїй публічній консультації Михайло Лабковський відповість на запитання глядачів і розповість свій особистий погляд на поширені проблеми сучасності. Як перестати ображатися, переживати, тривожитися, скаржитися? Запитайте Михайла Лабковського!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Михайло Лабковський відбудеться 2 червня 2020, 19:00, вівторок в Chamber Plaza. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.