Михайло Лабковський. Публічна консультація

Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
48
годин

Про подію

«Хочу і буду. Секс, Лібідо, Любов - як зрозуміти свої бажання і втілити їх в життя ». Публічна консультація
 
Як раз і назавжди зрозуміти свої бажання і навчитися до них прислухатися - а значить, опинитися буквально на півдорозі до їх здійснення? Особливо в таких жізнеобразующій сферах, як секс, любов і сім'я. Втім, і в дрібницях теж.
 
Це питання - а точніше, відповідь на нього - дуже і дуже важливий. Адже, щоб робити те, що хочеться (в сексі, любові і життя взагалі), для початку треба знати, чого саме вам хочеться і що принесе вам щастя.
 
І ось тут у багатьох проблеми.
 
Перша. Ви не знаєте, чого хочете. І нічого не хочете настільки сильно, щоб цього всерйоз домагатися.
 
Друга. Вас охоплює безліч суперечливих бажань. Ви не знаєте, до чого схилитися, а якщо, продершись крізь сумніви, щось вибираєте, то потім довго живете з відчуттям, що вибрали неправильно і «щось не те» ...
 
Третя. Ви знаєте, чого хочете, але це знання не приносить вам нічого хорошого. Навпаки - від нього одні проблеми і страждання. В основному, тому що бажання свої ви вважаєте «неправильними», «негідними» або «несерйозними» і боїтеся реалізувати.
 
Розберемо ці ситуації на прикладах. І, звичайно, я розповім, як з усім цим справлятися.
 
У любові і сексі, до речі, невизначеність і суперечливість бажань проявляється особливо яскраво. Начебто, все мріють про людину з набором позитивних якостей: розум, надійність, хороший парфум - а закохуються часом в абсолютно протилежне.
 
Спробуємо зрозуміти, чому так відбувається і що з цим робити.
 
Поговоримо також:
 
про витоки відсутності бажань (або відсутності волі для їх втілення),
про витоки відсутності відносин (секс, любов, сім'я включно).
з'ясуємо:
 
як виявити в собі справжні бажання (і сміливість їх дотримуватися),
як завести відносини з тим, з ким хочеться.
Напрямок бесіди і її повороти будуть залежати від ваших запитань. Письмові запитання краще готувати заздалегідь.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Михайло Лабковський. Публічна консультація відбудеться 31 жовтня 2018, 19:00, середа в Кіноконцертній зал «Київська Русь». За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+