У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава "Маленька Баба Яга"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Для відвідування вистави квиток потрібно купувати для дітей будь-якого віку
 
 
У Київському академічному театрі ляльок відбудеться вистава “Маленька Баба-Яга” в Києві! Бабою-Ягою не стають. Нею народжуються. І кожна Баба-Яга теж колись  була маленькою. Каверзою, примхливою, але всеж чаклункою. Ось і наша героїня хоче всьому навчитися. Але злою у неї бути не виходить і все чаклунство направлене на допомогу іншим. “А так вже зовсім не годиться”, - вважає тітка Румпумпель. І як бувала Баба-Яга з досвідом, нацьковує на дівчинку усіх відьом з гори Блогсберг.
 
Дитяча лялькова вистава
І що тепер робити? А особливо, коли ти маленька чаклунка і з помічників у тебе тільки ворон. Проте дуже мудрий. І власне серце. Однак дуже добре.
 
Автор: Євген Огородній за Отфрідом Пройслером
Режисер: Євген Огородній, Ігор Федірко
Художник: Микола Данько
Рубрика: Вистави для дітей
Сцена: Велика зала
Мова вистави: українська

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Вистава "Маленька Баба Яга" відбудеться 19 лютого 2022, 13:00, субота в Київський Академічний Ляльковий Театр. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+