У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Комп`ютерний світ Маленького принца

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Борт літака Іл-86.
 
Актуальна та сучасна казка «Комп’ютерний світ Маленького Принца». В основі сюжету відомий герой Антуана Екзюпері — Маленький Принц, який забуває хто він є насправді. Чому так сталося?
 
Герой захопився комп’ютерними іграми і втратив відчуття часу, а потім і пам’ять.
 
На допомогу Принцу приходить Троянда, яка в реальному світі перетворилася на дівчинку.
 
І ніби їй вдається врятувати Принца, але з’являється Королева комп’ютерних Ігор, яка заманює героїв в нетрі комп’ютерного світу. Де на них чекають неабиякі випробування, а також ілюзії (в виставі грає професійний фокусник- ілюзіоніст). Звичайно з’явиться і Добрий чародій, але яка його місія дізнаєтесь на виставі.
 
В виставі буде проводитися інтерактив з глядачами (ігри та загадки). Вистава для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку — тривалість 60 хвилин.
 
Один квиток на дорослого і дитину віком до 10 років. Батьки знаходяться в другій частині літака. Якщо батьки хочуть бути присутніми на самій виставі, то вони купують окремий квиткок.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Комп`ютерний світ Маленького принца відбудеться 23 березня 2019, 13:00, субота в Державний музей авіації ім. О.К.Антонова. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+