JAZZ Kolo

Про подію

Проект JAZZ KOLO презентує заключний концерт сезону під назв "Україна-наш дім", что состоится 24 червня у клубі Sentrum (вул..Шота Руставеллі 16-А) о 19.00
 
Концертна Джазова програма Присвячую єдності Україні.Наша країна-багатонаціональна держава.Джаз-інтернаціональне мистецтво. Україна-наш дім.
 
ТОНЯ МАТВІЄНКО, ІРИНА РОЗЕНФЕЛЬД, АНІКО ДОЛІДЗЕ, ЛАУРА МАРТІ, Ельвіра САРІХАЛІЛЬ, НАТАЛІЯ ЛЕБЕДЄВА
 
Назгулами ШУКАЄВА співатімуть по-русски та своєю рідною мовамі.Допомагатімуть Їм на сцені Кращі джазові сили країни:
 
ОЛЕГ Пашковський, ОЛЕКСАНДР ПАВЛОВ, Родіон ІВАНОВ, УСЕЇН БЕКІРОВ, ОЛЕКСАНДР ПОЛЯКОВ, ІГОР закусити.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

JAZZ Kolo відбудеться 25 вересня 2018, 19:00, вівторок в Малий зал НПМ "Україна". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+