У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Lords of the Sound. Interstellar Concert

21 серпня 2021, 19:30, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Міжзоряні концерти від Lords of the Sound у ботанічному саду !
 
Оркестр Lords of the Sound запрошує у музичну подорож всесвітом у програмі Interstellar Concert!
 
Як звучить космос? Якою є музика того простору, де немає звуків? На це питання мають беззаперечну відповідь найкращі кіно-композитори, що створили саундтреки до фільмів про освоєння людиною інших світів, зоряні польоти та неосяжний простір. Ці роботи об’єднані в єдиній програмі – Interstellar Concert і надійним провідником у міжпланетній саунд-екскурс є ніхто інший, як славетний оркестр Lords of the Sound!
 
Своїми вправними рухами на чолі з диригентом вони пронесуть вас скрізь музику таких кінокартин:
 
Interstellar, Gravity, Star Wars, Doctor Who, The X–Files, Armageddon, Avatar, Men in Black, The Fifth Element, First Man, Pacific Rim, Predator, Guardians of the Galaxy та ін..
 
В концерті  беруть участь солісти оркестру : Маргарита Мелешко , Ярослав Радіоненко  та Костянтин Науменко.
 
Диригенти :  Віталій  Саражинський та Шахрох Фатхізаде
 
Продюсер :  Андрій Новаторов
 
На вас чекаємо по-справжньому космічний концерт із неземною музикою! Дозвольте собі вийти за грані звичайного й упірнути в безмежність музики на концертах Lords of the Sound, у Національному ботанічному саду ім. Гришко, під зоряним небом.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Lords of the Sound. Interstellar Concert відбудеться 21 серпня 2021, 19:30, субота в Ботанічний сад ім. Гришко. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+