Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Національний хор ім. Г. Верьовки. Пісні від Сонця і Землі

У продажу залишилось 794 квитка
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 299 грн
Бронь На касу
48
годин

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 16 ВЕРЕСНЯ 2020 00:00 НА 21 КВІТНЯ 2021 19:30
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
Хор Верьовки в Києві!
27 березня 2020 року у Палаці «Україна» виступить легендарний Національний Академічний Український Народний хор імені Григорія Верьовки і представить свою концертну програму «Пісні від Сонця і Землі» в Києві! Кожен виступ славетного колективу це справжня феєрія фольклорних традицій та сучасних авторських композицій. Декілька років тому хор імені Верьовки відсвяткував 75 років від дня свого заснування. І донині він залишається одним з найбільш відомих українських колективів, знаних в усьому світі.
 
Концерт «Пісні від Сонця і Землі»
Адже це не тільки хорова секція. Насьогодні Хор імені Верьовки налічує 158 учасників, у тому числі — музичний оркестр і танцювальну групу. Тому окрім пісень на вас чекають і хореографічні номери у супроводі живої музики. «Пісні від Сонця і Землі» відкриють вам всю красу культурної спадщини України і її багатовікову історію. Недарма Хор імені Верьовки можна по праву вважати візитною карткою України.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Національний хор ім. Г. Верьовки. Пісні від Сонця і Землі відбудеться 21 квітня 2021, 19:30, середа в Національний палац мистецтв "Україна". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

7 квітня, 19:00
Кременчук МПК ціна: від 170 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 463