У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Хіти на всі часи. JAZZ версия

Перенесення заходу
минула подія

Про подію

ВПЕРШЕ! JAZZ- версія тріумфальних хітів культових рок-груп та легендарних вокалістів в історії рок- музики :
QUEEN, THE BEATLES, EAGLES, STEVIE WONDER, RICCHI e POVERI, SCORPIONS, MICHAEL  JACKSON, G. BENSON!
28 березня 2020 року, на сцені Центру культури та мистецтв МВС у Києві, відбудеться феєрична ПРЕМ’ЄРА ЗІРКОВОГО КОНЦЕРТУ «COURT JAZZ»-BAND під назвою «ХІТИ НА ВСІ ЧАСИ». 
 
Тільки з «COURT JAZZ»-BAND та всесвітньо відомими хітами :
 
Ви потрапите у  вирій захоплюючих відчуттів, бо джаз – це енергія, стихія, водопад неймовірної музики та ритму.
Ви почуєте неповторну імпровізацію тільки ОДИН РАЗ, бо в джазі нема правил.
Згадаєте значні події в вашому житті, що сталися саме під звуки  знаменитих музичних шедеврів, бо, «Джаз — це ми самі в найкращі наші часи» .
«COURT JAZZ»-BAND  - учасники Міжнародного фестивалю «Молода зірка»- Італія, Міжнародного фестивалю «Сузір’я Будапешту» - Венгрія, Міжнародного джазового фестивалю в Любляна- Словенія, Польща.  
 
Запрошуємо всіх, відчути політ фантазії тих, кому вдалося осягнути глибину цього неймовірно привабливого мистецтва -JAZZ!
НЕ ПРОПУСТІТЬ!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Хіти на всі часи. JAZZ версия відбудеться 28 березня 2021, 19:00, неділя в Центр культури та мистецтв МВС. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+