У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Flamenko Dreams

25 лютого 2020, 19:00, вівторок
Продаж припинено
минула подія

Про подію

25 лютого 2020 року у Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України відбудеться виступ неймовірного театру «Flamenco Live» з виставою HOFFMANN. Адже мистецтво фламенко, це не тільки танці, музика і вокальні партії. Це багаті виразні засоби, за допомогою яких можна розповісти навіть про долю великого казкаря Ернста Гофмана, що жив на межі реальності та фантазій.
 
Вистава HOFFMANN театру фламенко
Цей проект з’єднав артистів високого рівня, музикантів, кантаторів та танцівників, які не уявляють свого життя без пристрасного іспанського мистецтва фламенко. Рухи, підбори, кастаньєти, віяла та драма одного життя.
 
Всебічно обдарований Гофман мав хист одночасно до музики, малювання і письма, однак весь час його переслідували рідкі злети і часті падіння. За життя він не був визнаний світом та щасливий у коханні, а вечори проводив у винних погребах, після чого писав свої химерні казки. Тут низьке та високе, земне та небесне часто існувало пліч о пліч, а добро не завжди перемагало зло.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Flamenko Dreams відбудеться 25 лютого 2020, 19:00, вівторок в Будинок офіцерів. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.