Фільм «Бійцівський клуб» США-Німеччина

11 червня 2017, 16:00, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

«Бійцівський клуб» США-Німеччина, 1999

 

Режисер Девід Фінчер

 

У ролях:  Бред Піт, Едвард Нортон, Джордж Магуайр, Міт Лоаф, Марк Файт…

 

Живе такий простий хлопець із середнього класу на ім'я Джек і все у нього якось не те. Є пристойна робота, але вона Джеку не подобається. Близьких і рідних у нього немає, дівчата його не люблять. З горя він  починає відвідувати курси психотерапії для безнадійно хворих людей і там начебто починає себе краще почувати.

Але головні зміни в житті Джека настають після випадкового знайомства з Тайлером, який навчив нехитрої філософії: якщо навколишнє суспільство тебе не влаштовує, тоді пішли закони цього суспільства в литу кухоль і живи так, як тобі подобається, часом протестуючи проти цього суспільства будь-якими доступними засобами.

Але жити поза законами суспільства - це ще не все, потрібно щось таке, що розбурхує кров і приносить в життя гострі відчуття. І такий спосіб знайдений. Це бійки! Це єдине (вважають вони), що дозволяє людині скинути з себе  вантаж цивілізації і пробудити інстинкти справжнього самця.  Джеку подібний спосіб життя цілком до душі. А тим часом ідея побитися завойовує все більше і більше прихильників. Тому Тайлер з Джеком організовують цілий бійцівський клуб в одному з підвалів. Але в якийсь момент все починає переходити в нову якість…

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Фільм «Бійцівський клуб» США-Німеччина відбудеться 11 червня 2017, 16:00, неділя в Кінопанорама (Великий зал). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+