У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Веселий ярмарок

27 березня 2016, 19:00, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

«Веселий ярмарок» Анатолій Паламаренко та оркестрова група Національної заслуженої капели бандуристів України імені Георгія Майбороди 27 березня 2016 року на сцені Будинку офіцерів.
 
«Веселий ярмарок» - це театрально-музичне дійство, де різнобарв’я національного гумору від Народного артиста України Анатолія Паламаренка поєднано з чарівним звучанням народних інструментів у виконанні оркестрової групи Національної заслуженої капели бандуристів України імені Георгія Майбороди.
 
Анатолій Паламаренко належить до тієї категорії митців, які не лише увінчані офіційно високим почесним званням. Він по духу, самій своїй сутності воістину народний - настільки глибоко і тонко відчуває і знає життя народу, його психологію, його мову. Тож і його поява на сцені, його мистецьке слово викликають у глядача-слухача щире захоплення: це наш, воістину народний артист. Чого, лише, варті вічно актуальні гуморески Павла Глазового у виконанні майстра художнього слова!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Веселий ярмарок відбудеться 27 березня 2016, 19:00, неділя в Будинок офіцерів. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.