У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Валерий Жидков «100 лучших страниц»

23 грудня 2015, 19:00, середа
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Тонко, остро и интеллигентно. Короткие сольные выступления Валерия Жидкова, безусловно, являются украшением любого концерта «95-го Квартала». 23 декабря 2015 года в Киеве в «Октябрьском Дворце» у поклонников литературного юмора появится возможность насладиться этим жанром в полной мере.
 
В программу «100 лучших страниц» войдут не только «проверенные» номера, побывавшие в телевизионном эфире, но и те, что по разным причинам остались за кадром. От актуальной политики до «вечных» человеческих тем. Зрителей не оставят равнодушными реальные истории из творческой жизни и интересные случаи, произошедшие за кулисами  «кварталовских» проектов.
 
​Мы уверены, что заряда хорошего настроения вам хватит до самых новогодних праздников!!!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Валерий Жидков «100 лучших страниц» відбудеться 23 грудня 2015, 19:00, середа в МЦКІ (Жовтневий Палац) . За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+