У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Новорічно-різдвяне шоу (концерт-зйомка)

2 грудня 2015, 19:00, середа
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Другого грудня о 19:00 в Жовтневому палаці відбудеться концерт-­зйомка «Новорічно-Різдвяне Шоу».
Зустріч­айте свята з улюбленими зірками!
 
У концерті беруть участь:
Ніно Катамадзе, Олександр Пономарьов, гурт Мачете, Злата Огнєвіч,­ Юрій Рибчинський, Олександр Тиханович та Ядвіга Поплавська, MONATIK, ­ Віктор­ Павлік, Ніна Матвієнко, Микола Гнатюк, Світлана Тараба­рова, Оля Полякова, Наталя Бучинська, гурт «Emotion», Ольга Сумська та Віталій Борисюк, Маша Собко, Тамерлан та Олена Омарголієва, Брати Борисенко­, Оксана Пекун, Михайло Грицкан, Артем Мєх, Іван Попович, Єва Бушмина, гурт Бенами, Петр Черний, гурт Авіатор, Софія Тарасова, Оля та Аня Ніконови, Софія Куценко, Даша Пишна, Едуард Романюта, Анна Добриднєва, Дарина Галицька
 
У рамках заходу відбудеться нагородженн­я талановитих дітей України «Майбутнє на­ції»,які вже впевнено підкорюють не лише укра­їнську, а й європейську сцену.
 
Ведучі: Тімур Мірошніченко, Злата Огнєві­ч, Ніколь Кулік, Аріна Ніконова.
Продюсер: Влад Ба­гінський.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Новорічно-різдвяне шоу (концерт-зйомка) відбудеться 2 грудня 2015, 19:00, середа в МЦКІ (Жовтневий Палац) . За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.