НАС "КиЇвська камерата"

10 серпня 2015, 19:00, понеділок
Перейти до вибору квитків
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

КОНЦЕРТ АВСТРІЙСЬКОЇ МУЗИКИ

Міхаель Гайдн, Вольфганг Амадей Моцарт, Франц Шуберт, Йоганн Штраус, Йозеф Штраус, Франц Легар, Лауреат премії імені М.В.Лисенка – Національний ансамбль солістів «Київська камерата».

Художній керівник і головний диригент  - народний артист України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка ВАЛЕРІЙ МАТЮХІН

Солісти – НАТАЛІЯ СТЕПАНСЬКА (сопрано), лауреати міжнародних конкурсів АНДРІЙ ТУЧАПЕЦЬ (альт), ДМИТРО ТАВАНЕЦЬ (фортепіано)

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

НАС "КиЇвська камерата" відбудеться 10 серпня 2015, 19:00, понеділок в Національна Філармонія України. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+