У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Искушение монахини

27 листопада 2014, 19:00, четвер
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Киевский театр «Визави» приглашает на премьеру романтической мелодрамы «Искушение монахини». 27 ноября 2014 года на сцене Центрального Дома Художника.
 
Дени Дидро «Искушение монахини». Романтическая мелодрама.
 
Постановка Евгения Морозова.
 
Что есть любовь? Это Божий дар или дьявольское искушение? Обжигающая страсть, или нежное слияние? 
Где та граница, за которой начинается грех? Где та вершина, добравшись до которой, стремительно срываешься вниз?
Притяжение женщины к женщине. Падение или взлет? 
Мужчина в женском монастыре. Любовь или искушение? Разврат или последнее спасение, потерявших надежду, монахинь?
 
Герои романа, написанного по мотивам романа Дени Дидро, с головой бросаются в омут страстей, из которого нет возвращения. Ужасающая правда о церковной жизни, находящейся по ту сторону иконостаса. Головокружительная история, в которой через сорванные маски ханжества и лицемерия, проявляется человеческая сущность.
 
«Искушение монахини» - это попытка найти грань, отделяющую грех прелюбодеяний от святой любви. Если грань эта существует…

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2023 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Искушение монахини відбудеться 27 листопада 2014, 19:00, четвер в Центральний будинок художника. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.