У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Алена Апина

28 березня 2014, 19:00, п’ятниця
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

По многочисленным просьбам впервые в Киеве концерт легендарной Заслуженной артистки РФ Алены Апиной! 28 марта 2014 года на сцене Центрального Дома офицеров.
 
Легендарная солистка группы «Комбинация», с приходом Алены группа стала чрезвычайно популярной, её выступления собирали огромные концертные залы и стадионы!  Первая же сольная песня «Ксюша» стала супершлягером. Кто не помнит, как эта песня звучала не только на всех радиостанциях, но из всех окон, кафе, на всех дискотеках…?
 
Супер-популярный альбом «Улица любви» начинался песней «Ксюша» и завершался не менее популярной песней «Бухгалтер». До сих пор на слуху песни из альбома «Танцевать до утра»: «Леха», «Летучий голландец любви», «Я тебя у всех украду».

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Алена Апина відбудеться 28 березня 2014, 19:00, п’ятниця в Будинок офіцерів. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.