У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Виктор Шендерович

25 квітня 2014, 19:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

25 апреля 2014 года состоится концерт для любителей интеллигентной сатиры и политического юмора, Виктор Шендерович с пограммой «Анекдот сильней, чем Геродот..» на сцене Центрального дома офицеров.

Эту своеобразную «лекцию»-концерт Виктор Шендерович уже несколько лет читает в университетах США и на встречах с читателями в России и зарубежье.
Очень информативно и очень смешно.
Пришедших на встречу ждет остросюжетный рассказ об истории русской сатиры и ее противостояния с русским тоталитаризмом и цензурой, от Грибоедова до Шварца, и от Козьмы Пруткова до программы «Куклы». Литературно-политические байки, эпиграммы и портреты; весь двадцатый век - от Ленина до Путина - в анекдотах и частушках.
Приходите на творческую встречу с Виктором Шендеровичем! Вы получите невероятное наслаждение от общения с одним из самых талантливых писателей-сатириков современности!
Продолжительность вечера - час сорок пять минут без антракта.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Виктор Шендерович відбудеться 25 квітня 2014, 19:00, п’ятниця в Будинок офіцерів. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.