Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

FIGHT FEST 2013

5 жовтня 2013, 18:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

"Самая громкая группа Нью-Йорка", "адепты вывернутых вправо ручек  усилителей", "внутренняя мощь и необузданные эмоции, выраженные через  звук" - как только ни пытаются классифицировать A Place to Bury  Strangers в прессе. Впрочем, занятие это совершенно бесполезное, ведь  нью-йоркское трио исполняет музыку того разряда, что невозможно полностью представить, пока не услышишь, а услышав - уже не видишь  смысла в описаниях.
 
На дебютный же альбом APTBS (2007 г.) Pitchfork не замедлили  припечатать свой знак качества "Best New Music", а следующий LP группы -  "Exploding Head" - вышел сразу на культовом лейбле Mute... Сегодня позиции APTBS в своем сегменте современной рок-музыки едва ли поколебимы: признанная величина владеет неоднозначным материалом  третьего, совсем взрослого альбома, собственной армией фанатов, круглогодичным вниманием Старого и Нового света, а заодно - пламенной любовью эстетов от музыкальных примочек.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

FIGHT FEST 2013 відбудеться 5 жовтня 2013, 18:00, субота в Bingo. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+