У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

PAPA ROACH

9 липня 2013, 20:00, вівторок
Продаж припинено
минула подія

Про подію

30 июня на Большой сцене Зеленого Театра состоится концерт неподражаемых альтернативщиков Papa Roach.
 
Напомним, что история группы началась с 1993 года. С того времени музыканты выпустили семь студийных альбомов, которые разошлись по миру тиражом более 10 миллионов копий. Первый релиз Papa Roach на мейджор-лейбле, альбом «Infest» 2000 года, стал трижды платиновым! Последушие пластинки только подтвердили неимоверный успех группы Papa Roach.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

PAPA ROACH відбудеться 9 липня 2013, 20:00, вівторок в Зеленый театр. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.