У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Poets of the Fall

28 березня 2013, 20:00, четвер
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Феномен музыкальной сцены, безудержные романтики. Они покорили наши сердца, наполнили жизнь новыми эмоциями и красками. Из года в год они радуют нас концертами и новыми альбомами. Мы и заметить не успели, а группа уже празднует своё 10-летие. Как верно сказал классик, счастливые часов не наблюдают!.. Все эти 10 лет мы провели вместе с ними, поддерживали и восторгались ими с самого начала. А теперь настало время отпраздновать день рождения группы на больших юбилейных концертах, для чего POETS OF THE FALL весной 2013 года отправляются в специальный российско-украинский тур. В рамках этого юбилейного тура группа исполнит все свои хиты и вместе с нами откроет новую страницу в своей истории!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Poets of the Fall відбудеться 28 березня 2013, 20:00, четвер в Bingo. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.