У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Пикник. Весенний концерт

14 квітня 2013, 19:00, неділя
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Традиционный весенний концерт группы ПИКНИКВот уже который год, весной (как правило, в апреле) Пикник выступает в Киеве с Традиционным весенним концертом.Когда как не весной хочется окунуться в приподнятую атмосферу праздника в эйфорию пробуждающейся природы. В этой программе будут исполнены и сценически украшены новые песни, которые уже вошли в программу 'Декаданс' – 'Вплети меня в свое кружево', 'За пижоном пижон', 'Инкогнито'. Найдется место для 'музыкальных визитных карточек' Пикника – прозвучат 'Королевство кривых', 'Египтянин', 'У Шамана три руки', 'Фиолетово-черный'.


Сцена ЦКМ НАУ на время представления превратится в фантастический город, населенный персонажами песен Эдмунда Шклярского. Готовится уникальная постановка с использованием звуковых и световых спецэффектов.

В заключение сказанного отметим, что пока суть да дело, Пикник с нетерпением ждет пробуждения весны, чтобы наполнить звуками своих песен концертную площадку Киева.P.S. Программу 'Традиционного весеннего концерта'для зрителей представят: Эдмунд Шклярский, Леонид Кирнос, Марат Корчемный, Станислав Шклярский. Оживление фантастических персонажей на сцене возложено на Игоря Васильева. Техническое обеспечение – Сергей Пряхин, Виктор Домбровский, Константин Петров. Концертный директор группы – Владимир Сафронов. 


Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Пикник. Весенний концерт відбудеться 14 квітня 2013, 19:00, неділя в ЦКМ НАУ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+