У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Новогодние приключения Принцессы 13:00

29 грудня 2012, 13:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Блистательные актеры, талантливые танцовщики и вокалисты, виртуозные каскадеры - участники съемок трюковых сцен мирового кинематографа -  приглашают всех маленьких зрителей в увлекательное путешествие! В самый настоящий средневековый замок!  Гостей детского мюзикла  ждет встреча с героями доброй и волшебной феерической  сказки – очаровательной  принцессой Амелией, смешным  шутом Энрике, королевой эльфов Мирабеллой,  отважными рыцарями, которые  бесстрашно вступят в борьбу  со злом и, конечно, окажутся победителями. Ведь под Новый год Справедливость и Добро торжествуют, а  самые заветные мечты обязательно сбываются! Надо только в это очень верить! Так гласит Белая Книга Волшебства…

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Київ.

Новогодние приключения Принцессы 13:00 відбудеться 29 грудня 2012, 13:00, субота в БК Більшовик. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.